Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА ТРАВЕНЬ 2019 РОКУ

03.06.2019

Виборчий округ №65

Опрацював 367 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 294 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 6 депутатських запитів, виступив співавтором трьох законопроектів. Домігся прийняття Постанови Верховної ради України про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей. Багаторазово виступав на пленарних засіданнях. 
Особисто виборцям надав 150 тис. грн. матеріальної підтримки, а через місцеві органи влади 259 тис. грн. 34 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань, розв’язанні інших нагальних проблем. Зокрема, домігся збереження посади лаборанта в медпункті села Яблунець.
У місті Новограді-Волинському та смт. Першотравенськ взяв участь у урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги. Капітанам команди – учням школи, які брали участь у конкурсі пісні і строю, вручив 14 заохочень.
З нагоди 50–річчя Баранівської школи мистецтв вручив фортепіано, духовому оркестру школи передано 23 костюми. 
Відвідав постраждалих від смерчу жителів сіл: Пилиповичі, Анета, Жолобне, Красилівка, Майстрова Воля Новоград-Волинського району та жителів сіл Адамове, Березники, Малаглумчанка Ємільчинського району. Зустрівся з власниками домогосподарств, які зазнали значних матеріальних збитків (150 домоволодінь). Надав матеріальну допомогу.
Відвідав Соколівську громаду. Зустрівся із релігійною громадою села. В смт. Пулини спілкувався з прихожанами римо-католицької та православної громад. Надав підтримку.
Прийняв участь у заходах з нагоди 50 –річчя Пулинської школи мистецтв, передав набір радіо мікрофонів.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 97 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".