Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Найбільше зло від так званих реформаторів - їх вперте небажання бачити ЛЮДИНУ!

17.07.2019

Найбільше зло від так званих реформаторів - їх вперте небажання бачити ЛЮДИНУ з усім її внутрішнім світом, болем, стражданнями, радощами й сподіваннями. 
Навіть сьогодні, після 28 років «реформ», вони вперто лякають нас гіпотетичною загибеллю держави, навіть не згадуючи про вимираючу (в прямому й переносному сенсі) ЛЮДИНУ. Нав´язаний ззовні вульгарно-меркантильний підхід до соціально-економічних процесів намагається дати всьому матеріальну ЦІНУ. При цьому просто ігнорується очевидне: все, що набуває ЦІНУ, втрачає ЦІННІСТЬ. Позбавлена етичної складової економіка, держава чи будь-яка етнічна спільнота швидко вироджується й вимирає.
Чи залишилися в недобитих реформами украінців свої цінності? Які вони? Чи відповідають вони масштабам тих завдань і викликів, що стоять перед Україною?

Про це розпитував доктора філософії Olena Skomoroshchenko: https://i-ua.tv/programs/tochka-zoru/25204-pro-rizni-rivni-elit-i-ukrainske-suspilstvo 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".