Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Вболівання за країну, підтримка і допомоги тисячам людей, усі зусилля чути і доторкатися до долі кожного, служіння розумом, душею і серцем рідному краю виявились недостатніми і навіть непотрібними. Не витримали «конкуренції» з трендом «слуги народу» - з одного боку. З іншого – із «засіванням» грошима, концертами, розвагами, пригощаннями, підкупом, примусом і тиском. Усе це стало вагомішим за незліченні багаторічні добрі справи.

Але жодним чином не пустив у серце зневіру і недовіру до Вас. Який час – такі й результати.

Залишаюся відданим Вам. І надалі, в силу можливостей, буду підтримувати, допомагати і захищати усіх, хто цього потребує. Продовжую жити проблемами і запитами отчого краю. Як і раніше, доступний до спілкування. Ми ж свої, а в сім’ї всіляке буває, але спорідненість завжди бере гору.

Великий Макіавеллі пророчо зауважував:
«Посполиті люди, які завдяки фортуні стають державцями, підносяться легко, але утримуються при владі на превелику силу. На шляху для них нема труднощів, вони летять мов на крилах, але всі перешкоди з’являються, коли вони вже досягли мети».

Дай Боже, щоб Україна і люди не пережили чергових розчарувань і потрясінь!

Завжди Ваш

Володимир ЛИТВИН

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".