Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "СПРАВЕДЛИВІСТЬ ТАКИ Є, ЯКЩО ЗА НЕЇ БОРОТИСЬ"

02.08.2019

Три роки тривала епопея з протидії Понінківському картонно-паперовому комбінату, який забруднював річки Хомора та Случ, прилеглі до них території. Волинський окружний адміністративний суд своїм рішенням зупинив виробництво цього підприємства. Не останню роль у цьому відіграла постанова ВР України від 16 травня 2019 р. «Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей», яку з великими потугами мені вдалося провести через парламент.
З цього приводу довелось пережити багато наклепів, цинічних звинувачень, замовних репортажів. Але головне, що є реальне рішення суду. Утім, розслаблюватись не потрібно, оскільки будуть апеляції, касації і багато чого, в тому числі бруду. Проте правда переможе.
Складаю щиру подяку усім небайдужим, хто демонстрував на ділі принципову позицію.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".