Реформи «лайт» - Transitions Online
12.03.2011
Стабільність забезпечив, а про реформи забув? В Україні за Януковича є стабільність, яка межує з авторитаризмом, проте реформи відсутні. Те, що влада називає реформами, лише імітує їх. У зміні корумпованої державної системи не зацікавлені ні олігархи, які підтримали Януковича, ні Партія регіонів, йдеться в редакційній статті чеського англомовного онлайн-видання Transitions Online.
Президент України у перший рік правління обирає авторитарний курс - The Voice of America
11.03.2011
Перший рік правління Віктора Януковича в Україні оцінюють по-різному. Прихильники говорять про наведення порядку, а опозиція твердить про утвердження авторитаризму. Однак експерти вважають, що повністю реалізувати путінський сценарій в Україні навряд чи вдасться, йдеться у репортажі Джеймса Брука для американської служби мовлення The Voice of America.
Україна: зворотний хід революції - Die Presse
10.03.2011
П‘ять років тривав демократичний експеримент в Україні. Але протягом лише одного року новий президент Віктор Янукович жорсткою рукою обмежив колишні свободи. Досвід Росії показує, що жорстке урядування не обов‘язково призводить до модернізації країни, пише Едуард Штайнер в австрійській Die Presse.
Україна: 200 тис. голодних солдатів - Gazeta Wyborcza
09.03.2011
Брак фінансування та корупція псують шлунки 200 тис. українських солдатів. З кожної мізерної солдатської порції міністерство нібито хоче дістати по кілька гривень «відкату». В українському бюджеті на утримання війська закладено 2 млрд доларів, тоді як сусідня Польща витрачає на вдвічі меншу армію 9 млрд – пише Івона Ґаль в польській Gazeta Wyborcza.
Владні модниці - The Financial Times
08.03.2011
Чи важливо, що одягають жінки-політики? Мішель Обама руйнує сформований десятиліттями стиль американської першої леді, тоді як Анґела Меркель упродовж 15 років зневажає поради стилістів, демонструючи тим самим важливі політичні якості. Як саме відбулася трансформація образу чорнявої «газової принцеси» у революційну білявку із «косою»? Імідж відомих жінок-політиків та приховані в ньому символи аналізує модний оглядач Ванесса Фрідман для британської The Financial Times.
«Ластівчине гніздо» перестало бути приватним - Независимая газета
07.03.2011
Історично-культурні пам’ятки Криму забирають із приватної власності. Команда Василя Джарти взялася не лише за інвентаризацію земель, але й за перевірку діяльності найбільш привабливих туристичних об’єктів півострова. Одні експерти вважають, що така діяльність стабілізує політичну ситуацію у Криму, інші – що сплеску сепаратистських настроїв не уникнути, пише Тетяна Івженко в російській «Независимой газете».
Побоювання витоку радіації у Чорнобилі спонукають прискорення будівництва нового укриття - The Independent
06.03.2011
Нове укриття убезпечить Чорнобиль на 100 років? ЄС, ЄБРР та Україні бракує коштів на будівництво надійного укриття над зруйнованим четвертим реактором ЧАЕС. Напередодні 25 роковин Чорнобильської катастрофи вони звертаються до країн-членів ЄС та Росії з проханням виділити необхідні 740 млн. євро, пише Шон Вокер у британській The Independent.
Грудьми за демократію - Московский комсомолец
05.03.2011
Активістки FEMEN не бояться ні осуду громадськості, ні затримань міліцією. За кілька років існування рух протестувальниць, які оголюють груди на своїх акціях, збільшився до кількохсот осіб. Свої провокації дівчата не вважають аморальними. І прагнуть, щоб в українській владі стало більше жінок – пише Єкатєріна Пєтухова у статті в російському виданні «Московский комсомолец».
Європейський Союз повинен втримати Україну - EurActive
04.03.2011
Януковичу потрібні Угода про зону вільної торгівлі та Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Вони можуть стати чи не єдиним вагомим досягненням його команди до парламентських виборів 2012 року. ЄС повинен скористатися цим і втримати Україну від тіснішої інтеграції з Росією – пише Віктор Шлінчак у статті в інтернет-виданні EurActive.
Перший рік Януковича - The International Herald Tribune
03.03.2011
ЄС та США сумніваються, чи Янукович справді прагне євроінтеграції. Внутрішня політика чинного президента не сприяє досягненню цієї мети. Янукович має зробити вибір: продовжувати нинішній курс чи зміцнювати демократичні інститути. Захід, своєю чергою, має чітко показати президенту, що політика його уряду сприймається як відхід від демократії, – пишуть колишні посли США в Україні Стівен Пайфер і Вільям Тейлор в американському виданні The International Herald Tribune.
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»
02.10.2019
Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України
Публікації
Правда, яку не кажуть людям
02.11.2019
Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".