- Головна
- Наші новини
- Точка зору
"Свобода слова по-вінницьки"
04.06.2010
"Професійна відповідальність представників ЗМІ і політична відповідальність чиновників мають стати основними критеріями визначення стану свободи слова", – такого висновку дійшли учасники круглого столу "Свобода слова на Вінниччині", який відбувся до Дня журналіста у Вінниці.
Проблема дитячої безпритульності в Україні
01.06.2010
Однією з перешкод на шляху побудови демократичного суспільства є порушення прав підростаючого покоління. У Конвенції про права дитини, прийнятій ООН 20 листопада 1989 р. і ратифікованій Україною 21 лютого 1990 р., проголошено, що людство зобов’язане дати дітям усе найкраще, надійно забезпечити дитинство, що гарантує в майбутньому розвиток повноцінних громадян. Адже дитина зі своїми потребами не має достатніх сил, знань, досвіду і можливостей, аби захистити себе.
Російська мова відвертає увагу від економічних проблем – О.Зарубінський
28.05.2010
Народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський вважає, що питанням статусу російської мови в Криму влада намагається відвернути увагу від економічних проблем українського півострова. Про це він заявив, коментуючи інформацію про те, що російська мова отримала статус регіональної в Криму.
ЗНИКЛИЙ МІЛІАРД, АБО ПО ГРИВНІ КОЖНОМУ МІКРОБУ ГРИПУ
26.05.2010
Звинувачення множаться, а віз і нині там. Віктор Янукович висунув кілька звинувачень Юлії Володимирівні, як голові попереднього уряду. Всі вони стосуються розкрадання коштів. Несподіванка, правда? Точніше це три звинувачення, що стосуються: резервного фонду держбюджету і коштів, які були надані Україні за Кіотським протоколом.
Правоохранители, или Боже сохрани!
26.05.2010
Очень часто хозяевами жизни оказываются те, кто призван быть слугами народа. Примерно так получается с украинскими стражами порядка. Будучи призваны охранять права граждан и общественное спокойствие, свою немалую власть они подчас используют, мягко говоря, не по прямому назначению.
Може бідність – не порок?
19.05.2010
Сьогодні ситуація в Україні характеризується досить високим рівнем диференціації доходів та поширеною бідністю. Про те, що бідність міцно утримує позиції в Україні, свідчать: найнижчий в Європі показник тривалості життя (62 роки у чоловіків), постійний відтік громадян за межі країни, низька народжуваність, висока захворюваність і смертність, низька якість раціону харчування та житлових умов тощо.
Позиція опозиції, або Лебідь, рак і щука
18.05.2010
Відбулися довгоочікувані президентські вибори, відшуміла інавгурація, була створена нова коаліція, влада неочікувано швидко почала наводити лад у тому хаосі, який панував в Україні протягом останніх кількох років. Проте вчорашня влада звичайно не може залишитися осторонь нових реформ та порядків, сьогодні вона гордо іменує себе опозицією і нібито намагається контролювати дії чинної влади.
Моя хата скраю, або Чи здатні люди контролювати владу?
13.05.2010
Мухи окремо, а котлети окремо. Саме так жила сучасна Україна протягом останніх років. Суспільство жодним чином не впливало на владу та її рішення. Влада ж не дуже цікавилася і зовсім не переймалася проблемами суспільства.
Ревматизм української політики
11.05.2010
„Баобаби, поки не виростуть, бувають зовсім маленькими”, – так визначав необхідність боротьби з проблемами ще у зародку Антуан де Сент-Екзюпері. Якщо „баобаби” вчасно не виполоти, вони розростаються до таких розмірів, що можуть розірвати невеличку планету Маленького Принца.
Память о прошлом как фундамент будущего
06.05.2010
Страна, которая не помнит и не чтит своего прошлого, не имеет будущего. Ведь именно история формирует национальную идентичность, уважение к своей стране, общие ценности для всего народа. Именно на истории воспитываются новые поколения украинцев, формируется их восприятие государства и общества, в котором они будут жить.
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»
02.10.2019
Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України
Публікації
Правда, яку не кажуть людям
02.11.2019
Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".