Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Наступного тижня відкриється XI сесія Верховної Ради шостого скликання

03.09.2012 

Як розвиватимуться події в парламенті, які першочергові документи народним обранцям треба розглянути до жовтневих виборів? Чи встигне парламент ухвалити державний бюджет-2013 до листопада і що очікувати країні після перегонів? Про це ми поцікавилися в народних депутатів із різних фракцій.

Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття –  палиця з двома кінцями»
Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття – палиця з двома кінцями»

21.08.2012 

Минулого року в нашій країні прийняли пенсійну реформу, в результаті чого жінки та чоловіки стали іти на пенсію пізніше. Нібито гарна задумка, оскільки у п’ятдесят працівники мають досвід і є фахівцями своєї справи, діти вже дорослі, тому можна і віддатися улюбленій роботі. Але, виявляється, роботодавці не дуже охоче беруть на роботу мудрих та досвідчених працівників, адже всі хочуть «молодих і досвідчених до 30 років».

Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу
Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу

17.08.2012 

Недавнее подписание Национального трехстороннего соглашения о занятости и рабочих местах призвано сбалансировать отношения на рынке труда и дать новый виток развития экономики в Украине. Какие механизмы взаимодействия власти, общественных организаций и бизнеса будут задействованы для того, чтобы запустить процесс социально-экономического роста в стране? Подробности соглашения прокомментировал глава Луганской областной организации Народной Партии Сергей Болотский.

Как не попасть в трудовую кабалу
Как не попасть в трудовую кабалу

13.08.2012 

Какие риски несет в себе неофициальное трудоустройство? Чего может стоить работнику подпись под трудовым договором без предварительного внимательного изучения его условий? Как уберечь себя от попадания в кабалу? Эти вопросы все чаще возникают в социально-экономическом и правовом пространстве Украины. А понятия «торговля людьми», «рабство» стали печальной приметой нашего времени. К сожалению, и на территории Луганщины стали появляться "работодатели без правил".

Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»
Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»

08.08.2012 

Цього тижня в форматі традиційного проекту Білоцерківської профспілки працівників сфери підприємництва і газети «Копейка» ми пропонуємо інтерв’ю з легендарною жінкою, найуспішнішим підприємцем столичного регіону, що не один рік уособлює собою чисте сумління Білої Церкви. Думаю, після такого анонсу не треба бути пророком для переконаного висновку – у нас в гостях голова Київської регіональної організації Народної Партії Людмила Борисівна Дригало. Не зважаючи на зайнятість, вона виконала свою давню обіцянку й погодилась відповісти на кілька редакційних запитань.

Трудоустройство украинцев за рубежом: безысходность или престиж?

25.07.2012 

Почему граждане Украины ищут заработки за границей? Какие меры должно предпринимать государство, чтобы защитить своих граждан, занятых у зарубежных работодателей? Эти вопросы в интервью нашему изданию осветил первый заместитель министра социальной политики, член Политисполкома Народной Партии Василий Надрага.

Выбор профессионального пути - жизненно важное решение для молодежи

19.07.2012 

В современных условиях развития в Украине рыночных отношений, новых форм собственности, конкуренции и, как следствие, безработицы, своевременный и обоснованный выбор молодежью профессии, учебного заведения, приобретает все большее экономическое и социальное значение.

Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»
Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»

18.07.2012 

6 липня 2012 року завершилася Х сесія Верховної Ради України VІ скликання. Можна сказати, що останній тиждень роботи парламенту був найбільш непередбачуваним за останні роки: у вівторок було прийнято резонансний Закон «Про засади державної мовної політики», а наступного дня Голова Верховної Ради України Володимир Литвин подав у відставку. Вже в п’ятницю присутні в сесійній залі народні депутати висловили вотум довіри главі парламенту, відмовившись включити до порядку денного питання про відставку Володимира Литвина.

Гражданское общество станет возможным при условии экономического роста и высокой сознательности каждого гражданина
Гражданское общество станет возможным при условии экономического роста и высокой сознательности каждого гражданина

11.07.2012 

Возможно ли в Украине гражданское общество? Каким образом государство должно участвовать в формировании социума с высокой гражданской ответственностью? Ответы на эти и другие вопросы мы искали с председателем Луганской областной организации Народной Партии Сергеем Болотским.

Народний депутат України Катерина Ващук: "На часі підтримка селянина-господаря"

11.07.2012 

За результатами соціологічного опитування Центру Разумкова, проведеного на початку 2012 року, для стимулювання розвитку аграрного виробництва в Україні й села загалом першочерговим респонденти назвали: сприяння соціальному розвиткові села (38 відсотків опитаних); боротьбу з корупцією (34%); забезпечення дотацій із державного бюджету аграрним виробникам (30%); доступні кредити для сільськогосподарських виробників - (також 30%).

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Щодо прикладів національної ідеї. (Продовження) Консенсусна демократія. Частина 2.

24.05.2019 

Підтримка національно — визвольного руху ірландців здійснювалась різними країнами світу, але кожна мала свою мету, яка, інколи, і не співпадала з цілями патріотів!