Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Публікації
Наступного тижня відкриється XI сесія Верховної Ради шостого скликання

03.09.2012 

Як розвиватимуться події в парламенті, які першочергові документи народним обранцям треба розглянути до жовтневих виборів? Чи встигне парламент ухвалити державний бюджет-2013 до листопада і що очікувати країні після перегонів? Про це ми поцікавилися в народних депутатів із різних фракцій.

Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття –  палиця з двома кінцями»
Олександр Кириченко: «Пенсійний вік та безробіття – палиця з двома кінцями»

21.08.2012 

Минулого року в нашій країні прийняли пенсійну реформу, в результаті чого жінки та чоловіки стали іти на пенсію пізніше. Нібито гарна задумка, оскільки у п’ятдесят працівники мають досвід і є фахівцями своєї справи, діти вже дорослі, тому можна і віддатися улюбленій роботі. Але, виявляється, роботодавці не дуже охоче беруть на роботу мудрих та досвідчених працівників, адже всі хочуть «молодих і досвідчених до 30 років».

Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу
Власть, бизнес и профсоюзы объединились, чтобы победить безработицу

17.08.2012 

Недавнее подписание Национального трехстороннего соглашения о занятости и рабочих местах призвано сбалансировать отношения на рынке труда и дать новый виток развития экономики в Украине. Какие механизмы взаимодействия власти, общественных организаций и бизнеса будут задействованы для того, чтобы запустить процесс социально-экономического роста в стране? Подробности соглашения прокомментировал глава Луганской областной организации Народной Партии Сергей Болотский.

Как не попасть в трудовую кабалу
Как не попасть в трудовую кабалу

13.08.2012 

Какие риски несет в себе неофициальное трудоустройство? Чего может стоить работнику подпись под трудовым договором без предварительного внимательного изучения его условий? Как уберечь себя от попадания в кабалу? Эти вопросы все чаще возникают в социально-экономическом и правовом пространстве Украины. А понятия «торговля людьми», «рабство» стали печальной приметой нашего времени. К сожалению, и на территории Луганщины стали появляться "работодатели без правил".

Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»
Людмила Дригало: «У Верховній Раді «кнопкодавом» не буду»

08.08.2012 

Цього тижня в форматі традиційного проекту Білоцерківської профспілки працівників сфери підприємництва і газети «Копейка» ми пропонуємо інтерв’ю з легендарною жінкою, найуспішнішим підприємцем столичного регіону, що не один рік уособлює собою чисте сумління Білої Церкви. Думаю, після такого анонсу не треба бути пророком для переконаного висновку – у нас в гостях голова Київської регіональної організації Народної Партії Людмила Борисівна Дригало. Не зважаючи на зайнятість, вона виконала свою давню обіцянку й погодилась відповісти на кілька редакційних запитань.

Трудоустройство украинцев за рубежом: безысходность или престиж?

25.07.2012 

Почему граждане Украины ищут заработки за границей? Какие меры должно предпринимать государство, чтобы защитить своих граждан, занятых у зарубежных работодателей? Эти вопросы в интервью нашему изданию осветил первый заместитель министра социальной политики, член Политисполкома Народной Партии Василий Надрага.

Выбор профессионального пути - жизненно важное решение для молодежи

19.07.2012 

В современных условиях развития в Украине рыночных отношений, новых форм собственности, конкуренции и, как следствие, безработицы, своевременный и обоснованный выбор молодежью профессии, учебного заведения, приобретает все большее экономическое и социальное значение.

Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»
Микола Рудченко: «Для стабілізації ситуації в країні має діяти лише мажоритарна виборча система»

18.07.2012 

6 липня 2012 року завершилася Х сесія Верховної Ради України VІ скликання. Можна сказати, що останній тиждень роботи парламенту був найбільш непередбачуваним за останні роки: у вівторок було прийнято резонансний Закон «Про засади державної мовної політики», а наступного дня Голова Верховної Ради України Володимир Литвин подав у відставку. Вже в п’ятницю присутні в сесійній залі народні депутати висловили вотум довіри главі парламенту, відмовившись включити до порядку денного питання про відставку Володимира Литвина.

Гражданское общество станет возможным при условии экономического роста и высокой сознательности каждого гражданина
Гражданское общество станет возможным при условии экономического роста и высокой сознательности каждого гражданина

11.07.2012 

Возможно ли в Украине гражданское общество? Каким образом государство должно участвовать в формировании социума с высокой гражданской ответственностью? Ответы на эти и другие вопросы мы искали с председателем Луганской областной организации Народной Партии Сергеем Болотским.

Народний депутат України Катерина Ващук: "На часі підтримка селянина-господаря"

11.07.2012 

За результатами соціологічного опитування Центру Разумкова, проведеного на початку 2012 року, для стимулювання розвитку аграрного виробництва в Україні й села загалом першочерговим респонденти назвали: сприяння соціальному розвиткові села (38 відсотків опитаних); боротьбу з корупцією (34%); забезпечення дотацій із державного бюджету аграрним виробникам (30%); доступні кредити для сільськогосподарських виробників - (також 30%).

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого