Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
Оборона країни – на плечах народу
Оборона країни – на плечах народу

01.07.2014 

21 травня депутати Житомирської обласної ради проголосували за виділення 2 млн бюджетних коштів для підтримки військових і силовиків. Активну участь у сесії проявили народники. Напередодні відбулось засідання фракції, на якому депутати від Народної Партії були одностайні щодо виділення коштів на підтримку 95, 30 та 26 бригад та силових структур з Житомирщини, які несуть службу в «гарячих» регіонах України.

«Прикарпаття збирає друзів»

01.07.2014 

28 червня в Івано-Франківську відбувся другий Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів» На Вічевому майдані уже вдруге стартував Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів», організований Івано-Франківським міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

М. Рудченко: «Ніхто і ніде в світі так не збиткувався над Конституцією і країною в цілому, як у нас»
М. Рудченко: «Ніхто і ніде в світі так не збиткувався над Конституцією і країною в цілому, як у нас»

28.06.2014 

28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Цей день став державним святом України і відзначається щороку. Народний депутат України II та VI скликань Микола Рудченко один із тих політиків, кому пощастило бути дотичним до формування та прийняття найважливіших актів в історії Незалежної України, зокрема, й української Конституції. В інтернет - павутині на фото, де спалах фотографа зафіксував радісний момент ранку 28 червня 1996 року в центрі Микола Рудченко разом з колегами – депутатами підкидають «батька» української Конституції Михайла Сироту. Згадуючи події тих днів, Микола Миколайович стверджує, що на політичному полі України мало що змінилось, по – суті, ті самі проблеми, які передували ухваленню Основного Закону, актуальні досі.

Екологічна проблема №1: мала ГЕС на річці Рось
Екологічна проблема №1: мала ГЕС на річці Рось

27.06.2014 

Епопея з будівництвом міні гідроелектростанцією на річці Рось у м. Біла Церква триває. Ця проблема викликала неабиякий резонанс у жителів міста, котрі вимагають скасувати рішення міської ради про дозвіл на таке будівництво. Громадськість б’є на сполох, що небезпечна споруда може суттєво вплинути не тільки на водну артерію міста, а й на подачу якісної питної води. Міська влада та інвестор «Гідро-Інвест» ігнорує думку білоцерківців, стверджуючи, що електростанція не завдасть жодної шкоди природі й водоспоживанню населення.

В інтересах орендодавців

27.06.2014 

Компанія «Вітагро» на терені сільськогосподарського виробництва Хмельниччини займає лідируючу позицію, обробляючи майже 52 тисячі гектарів ріллі у восьми районах, утримуючи понад 40 тисяч свиней і майже три тисячі корів. Загалом у всіх галузях зайнято 3,5 тисячі місцевих селян, - розповідає генеральний директор компанії, депутат Волочиської районної ради від Народної Партії Петро Лабазюк.

Виступ голови Одеської обласної організації Народної Партії, народного депутату України Сергія Гриневецького на  науково-практичній конференції «УКРАЇНА СЬОГОДНІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ ТА ДЕРЖАВНОСТІ»
Виступ голови Одеської обласної організації Народної Партії, народного депутату України Сергія Гриневецького на науково-практичній конференції «УКРАЇНА СЬОГОДНІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ ТА ДЕРЖАВНОСТІ»

27.06.2014 

„Шановне товариство! Сьогоднішня конференція — це добра можливість представити бачення перспектив розвитку нашої держави. Зрозуміло, що кожен з нас буде спиратися у своїх прогнозах та пропозиціях на власний досвід у політиці та державному управлінні. При цьому ми повинні чітко розуміти, що тієї пострадянської України, в якій ми жили і працювали досі, вже не буде. Нинішня Україна — це своєрідний полігон, на якому випробується все — від сучасних видів війни та озброєнь до нових форм європейської та міжнародної безпеки. Cитуація ускладнюється тим, що поряд із внутрішнім громадянським конфліктом існує конфлікт міждержавний.

Забезпечили батальйон необхідним

27.06.2014 

У батальйоні територіальної оборони області «Поділля» навчаються військової справи 45 кам’янчан, котрі невдовзі можуть вирушити на Схід України. Земляки турбуються про те, щоб захисники Вітчизни були забезпечені всім необхідним, - розповів заступник Кам’янець – Подільського міського голови, голова міської організації Народної Партії Сергій Бабій.

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: МИРНИЙ ПЛАН – ВРАХОВУВАТИ ВИКЛИКИ
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: МИРНИЙ ПЛАН – ВРАХОВУВАТИ ВИКЛИКИ

26.06.2014 

До вчорашнього дня центральним було питання війни на сході України, необхідних кроків для зупинення бойових дій, недопущення нових людських жертв і руйнувань, а також дальших територіальних втрат держави. Сьогодні в центрі уваги – оцінки, прогнози і припущення відносно того, а що ж приховується за перемир’ям і власне змісту президентського мирного плану. Звучать непоодинокі голоси розчарування та незгоди. Особливо з боку тих, хто опинився поза процесом, залишився без «роботи». Принаймні, до 27.06.14.

При поддержке С.Р. Гриневецкого выпущен видеоцикл «Одесский экран. Легендарная история нашего кино».

26.06.2014 

При поддержке председателя Одесской областной организации Народной Партии, народного депутата Украины вышел в свет 40-серийный видеоцикл «Одесский экран. Легендарная история нашего кино». Автор и ведущий – Член Международной Гильдии кинокритиков Евгений Женин. Любовь к родному городу, неравнодушие и уважение к его истории и культуре (без пафоса, а на деле) объединили двух талантливых людей – политика и искусствоведа – в желании сохранить и дать новую жизнь великой одесской кинотрадиции.

Чернігівщина: Пам'ять про трагічну минувшину…
Чернігівщина: Пам'ять про трагічну минувшину…

24.06.2014 

Не вперше народники Чернігова зібралися в урочищі Криволівщина, що розташовано на північній околиці міста, для проведення благоустрою пам`ятника на території одного з найбільших поховань років Великої Вітчизняної війни в Чернігівській області: прибирали сміття, косили траву, пололи квіти… Та вшановували пам'ять жертв німецької окупації Чернігова, яка тривала з 9 вересня 1941 по 21 вересня 1943 року. Захопивши місто гітлерівці створили тут три концентраційні табори. В’язнів відвозили до урочища Криволівщина і там розстрілювали. Слід зазначити, що в результаті воєнних дій Чернігів був майже цілком зруйнований. Було знищено всі промислові підприємства, школи, театри, цехи, майстерні, багато цікавих архітектурних пам'яток і близько 70% житлових приміщень, а у вересні 1943 року з центральної площі міста було видно його околиці і навколишні поля.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".