Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Децентралізація і демократизація в Україні
Децентралізація і демократизація в Україні

22.06.2010 

Децентралізація та участь громадян в управлінні країною є невід’ємними елементами європейського розуміння демократичного управління, які Україна визнала, офіційно підписавши Європейську хартію про місцеве самоврядування у 1997 році. З того часу наша країна активно розширює межі дискусійного обговорення даного питання. Так, 3-4 травня 2010 року, в рамках Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у сфері децентралізації та підтримки місцевого самоврядування, у швейцарському містечку Сент-Галлені відбулась Міжнародна конференція «Демократія і децентралізація».

Ратифікація Лісабонського договору: досвід Європи для України

14.06.2010 

Недавні звернення очільників Європейського Союзу (ЄС) до керівництва України щодо визначення ним перспектив членства в ЄС вселяють певний оптимізм. Проте вирішення питання, на чому наголошують європейські й українські високопосадовці, не стільки у Брюсселі, як у Києві, адже слід чимало зробити, щоб Україна відповідала критеріям, які визначені установчими документами ЄС для держав-претендентів.

Украинская оппозиция: бессмысленная, беспощадная … бесперспективная?

14.06.2010 

Не приведи Бог, попасть в украинскую оппозицию – бессмысленную и беспощадную. Пожалуй, эта фраза могла бы стать девизом многих отечественных политиков, близких к большому бизнесу. Но есть и другая прослойка политикума – люди, любящие порассуждать и покритиковать власть за все, что происходит в стране … даже если критиковать в сущности не за что. Их девизом могли бы быть слова: „Из двух зол выбирайте оппозицию”.

Сергей Гриневецкий: «Украинской дипломатии следует привлечь внимание Евросоюза к проблемам дельты Дуная»

05.06.2010 

Народный депутат от «Блока Литвина», первый заместитель председателя Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны Сергей Гриневецкий считает, что гидротехнические работы в румынской части дельты Дуная могут привести к экологической катастрофе. Такое мнение он выразил 3 июня в интервью агентству «Контекст-Причерноморье».

"Свобода слова по-вінницьки"
"Свобода слова по-вінницьки"

04.06.2010 

"Професійна відповідальність представників ЗМІ і політична відповідальність чиновників мають стати основними критеріями визначення стану свободи слова", – такого висновку дійшли учасники круглого столу "Свобода слова на Вінниччині", який відбувся до Дня журналіста у Вінниці.

Проблема дитячої безпритульності в Україні

01.06.2010 

Однією з перешкод на шляху побудови демократичного суспільства є порушення прав підростаючого покоління. У Конвенції про права дитини, прийнятій ООН 20 листопада 1989 р. і ратифікованій Україною 21 лютого 1990 р., проголошено, що людство зобов’язане дати дітям усе найкраще, надійно забезпечити дитинство, що гарантує в майбутньому розвиток повноцінних громадян. Адже дитина зі своїми потребами не має достатніх сил, знань, досвіду і можливостей, аби захистити себе.

Російська мова відвертає увагу від економічних проблем – О.Зарубінський

28.05.2010 

Народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський вважає, що питанням статусу російської мови в Криму влада намагається відвернути увагу від економічних проблем українського півострова. Про це він заявив, коментуючи інформацію про те, що російська мова отримала статус регіональної в Криму.

ЗНИКЛИЙ МІЛІАРД, АБО ПО ГРИВНІ КОЖНОМУ МІКРОБУ ГРИПУ

26.05.2010 

Звинувачення множаться, а віз і нині там. Віктор Янукович висунув кілька звинувачень Юлії Володимирівні, як голові попереднього уряду. Всі вони стосуються розкрадання коштів. Несподіванка, правда? Точніше це три звинувачення, що стосуються: резервного фонду держбюджету і коштів, які були надані Україні за Кіотським протоколом.

Правоохранители, или Боже сохрани!

26.05.2010 

Очень часто хозяевами жизни оказываются те, кто призван быть слугами народа. Примерно так получается с украинскими стражами порядка. Будучи призваны охранять права граждан и общественное спокойствие, свою немалую власть они подчас используют, мягко говоря, не по прямому назначению.

Може бідність – не порок?

19.05.2010 

Сьогодні ситуація в Україні характеризується досить високим рівнем диференціації доходів та поширеною бідністю. Про те, що бідність міцно утримує позиції в Україні, свідчать: найнижчий в Європі показник тривалості життя (62 роки у чоловіків), постійний відтік громадян за межі країни, низька народжуваність, висока захворюваність і смертність, низька якість раціону харчування та житлових умов тощо.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".