Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Новини партії
Сергій Дацюк: Ключові проблеми існування України

01.11.2016 

Періодично Україна опиняється на перепутті. І в цей час потрібно знову і знову задавати собі питання – навіщо нам бути разом, який в цьому смисл і які можуть бути позитивні перспективи. Скоро вже три роки з початку Революції Гідності, і ці питання знову мають бути поставлені.

Девять вопросов экономиста к правительству относительно повышения минимальной зарплаты

31.10.2016 

Планы правительства Украины повысить минимальную зарплату в два раза с 1 января 2017 года, вызвали бурю комментариев в информационном пространстве. Известный украинский экономист Олег Устенко, являющийся исполнительным директором Международного фонда Блейзера поставил девять вопросов к правительству в связи с последствиями такого решения на макроэкономическую ситуацию в стране.

ІМІТАЦІЯ ШАЛЕНОЇ РОБОТИ

29.10.2016 

Рассрочка на коммуналку от Кабмина сделала бессмысленной отмену крепостного права в 1861 году

Какие цели у США, Германии, России и Франции в украинском кризисе

28.10.2016 

Ускорение Минского процесса ставит многих украинцев в тупик, поскольку совершенно очевидно, что выполнение Минска-2 в полном объеме убийственно для Украины. Чтобы это понять, необходимо рассмотреть мотивации ключевых геополитических игроков.

ЩО РОБИТИ НАРОДУ УКРАЇНИ

26.10.2016 

Яке видання не відкриєш, який канал не ввімкнеш, скрізь лунають одні й ті самі гасла - приватизація, люстрація, радикальні економічні реформи, малий-середній бізнес, дешева робоча сила і інша подібна маячня, серед якої топ місце сьогодні посідає гасло боротьби з корупцією. Чому маячня? Тому що це порожні пропагандисьські кліше, єдине призначення яких — маніпуляція довірливим електоратом, щоб і надалі забезпечити собі його подальшу експлуатацію. І більш нічого.

ХТО ПЕРЕМОЖЕ: ВІТЧИЗНЯНО-ЗАРУБІЖНІ РЕФОРМАТОРИ ЧИ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

24.10.2016 

За настановами зарубіжних експертів ланки середньої спеціальної освіти в Україні не повинно бути. А це – 742 заклади, 430 тис.студентів, 50 тис. педагогічних і наукових співробітників. А головне, що без відповідних спеціалістів Україну просто прирікають на сировинно-колоніальну територію.

СЕРГІЙ ДАЦЮК: ПОДОЛАТИ ЗАСТІЙ

18.10.2016 

Зараз ми переживаємо застій стратегічного характеру. Цей стратегічний застій в політиці викликаний помилковою стратегією, яка свого часу була запущена в дію так званою "Парламентською більшістю" з незаконно обраним нею Урядом.

Текст резолюції ПАРЄ щодо України

13.10.2016 

Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, яка присвячена системним порушенням прав людини на українських територіях, не підконтрольних українській владі.

ПОКИ МИ ВІДКЛАДАЄМО ЖИТТЯ, ВОНО ПРОХОДИТЬ (ЛУЦІЙ СЕНЕКА)

10.10.2016 

Більшість українців приреченні на існування, оскільки повсякденні умови їх буття не відповідають критеріям терміну «жити» в його навіть елементарному розумінні. Безальтернативність та безвихідь змушують людей сприймати кожен новий день як виклик.

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Об'єднання в процесі перезаснування

17.07.2018 

Ми домовилися про те, що в основі Суспільного Договору будуть лежати принципи, а не цінності.