Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Замкнене коло бюрократизму ще й досі в моді

14.04.2010 

Бюрократична машина нашої країни може вивести з себе навіть найбільш затятих та терплячих громадян. Ви тільки подумайте, для того, щоб отримати таку собі довідку чи написати заяву потрібно пройти як мінімум одну-дві інстанції, простояти в черзі, витратити свій час та гроші, і, якщо пощастить, потримати в руках іноді нікому не потрібний папірець.

Вектор Украины, или Кривая отечественной внешней политики

14.04.2010 

Если идти все прямо да прямо, далеко не уйдешь. Очевидно, в последние годы украинская дипломатия двигалась именно по этому принципу, метко выраженному в свое время Антуаном де Сент-Экзюпери. Но идя по кривой, мы так запутались, что стало совершенно непонятно, куда же ведет единый вектор внешней политики Украины.

Сергей Гриневецкий: «Чувства братской дружбы и солидарности живы в наших народах»

12.04.2010 

Народный депутат Украины от «Блока Литвина», первый заместитель председателя Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности и обороны Сергей Гриневецкий в ходе своего выступления на 34 м пленарном заседании Межпарламентской Ассамблеи государств — участников СНГ в Санкт-Петербурге призвал «обеспечить творцам Великой Победы надежную социально-правовую поддержку».

В.Баранов: «Ни одно предприятие не может существовать, если его расходы выше доходов»

08.04.2010 

Сегодня, 8 апреля 2010 года, в ходе пресс-конференции, посвященной вопросу формирования цен на жилищно-коммунальные услуги, народный депутат Украины фракции «Блок Литвина» в Верховной Раде Украины Валерий Баранов прокомментировал проблемы жилищно-коммунального хозяйства страны.

Держава має піклуватись про здоров’я нації

07.04.2010 

День здоров’я, який традиційно відзначається в Україні на початку квітня, дає привід замислитися над своїм здоров’ям, адже з року в рік рівень здоров’я українців стрімко погіршується. Така тенденція є наслідком низького рівня медичного обслуговування в Україні та недостатньої уваги самих українців до власного самопочуття.

Політичні партії: суспільні гравці чи олігархічні іграшки?

06.04.2010 

Одні змінюють партію заради принципів, інші – принципи заради партії”, – сказав свого часу британський прем’єр Уїнстон Черчілль. Проте українські політики пішли ще далі: вони змінюють партії заради грошей. Є окремі метри цього жанру, що змінили за роки Незалежності по 5-6 партій. Це не тільки питання особистої моралі і цінностей окремих політиків, а й показник нестабільності партійно-політичної системи. Остання ж випливає багато в чому із проблем системи виборчої. Розглянемо ці проблеми по порядку.

Неуч. Неуд. Незачет. О введении Болонской системы в Украине

01.04.2010 

Образование – это то, что остается, когда забывается все, чему нас учили. По крайней мере, таковы печальные реалии отечественного образования. Не секрет, что многие (если не большинство) молодых людей идут в ВУЗы не с целью получить навыки для работы по специальности, а с целью получить диплом.

Шосткинские спортсмены поддерживают заявление Народной Партии

31.03.2010 

Закончились игры на зимней Олимпиаде в Ванкувере. Неудачи наших спортсменов стали следствием многолетнего отсутствия внимания к спорту со стороны государства. А в последние годы ситуация со спортом ухудшилась.

Політичне обличчя оподаткування в умовах сучасної кризи

25.03.2010 

Сучасна фінансова криза не тільки принесла багато нових проблем, але й відкрила щільно приховані політиками суспільні негаразди, зокрема у сфері оподаткування. Проте навіть у кризовий час держава має у своєму розпорядженні цілий ряд інструментів для вирішення проблем, які виникають у суспільстві у зв’язку з економічною нестабільністю. Незважаючи на те, що суттєвий акцент в антикризовій політиці сьогодні робиться на стабілізації валютного, банківського та фондового ринків, провідне місце серед таких інструментів посідають саме податкові важелі.

Рецепт порядка, или С чего начинать новой власти?

24.03.2010 

Все люди хотят одного … потом другого. Но если человеческие желания все же попытаться обобщить, то все хотят стабильности. И даже те, кто любит нестабильность, хотят стабильной нестабильности. Пожалуй, именно этого не хватало украинцам в последние годы. А еще катастрофически не хватало порядка: и в политике, и в экономике, и в социальной сфере. Материальное благосостояние населения было подменено „духовной пищей” в виде всевозможных „свобод” (в смысле, телепередач) и бесконечных разговоров о нации. Однако за пять лет люди успели пресытиться политическими зрелищами, сыпавшимися как из рога изобилия, и изрядно истосковались по „хлебу”.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".