Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Реформа прокуратури: між «вседозволеністю» та «незалежністю»

27.11.2013 

Оцінюючи законодавчу пропозицію Президента України – проект нового закону «Про прокуратуру» (реєстраційний №3541), візьмемо за аксіому, що на сьогоднішній день назріла нагальна потреба реформування органів прокуратури. І хоча існують різні точки зору щодо вирішення цього питання, деякі тенденції загальної дискусії у суспільстві викликають занепокоєння, наприклад, зосередження уваги громадськості на питанні: варто чи не варто забирати в прокуратури загальний нагляд та слідство?

Володимир Литвин про українське село
Володимир Литвин про українське село

26.11.2013 

У розмові з журналістами на Житомирщині народний депутат України Володимир Литвин торкнувся , за його словами, найболючішої для нього теми, проблеми виживання українського села. Литвин підкреслив, що село продовжує годувати країну і світ, а саме перебуває у злигоднях і має єдину перспективу – виживати.

Ціннісні аспекти європейської інтеграції: чи близькі вони українському суспільству?

13.11.2013 

На саміті «Східного партнерства», який відбудеться 28-29 листопада 2013 року у Вільнюсі, планується підписання Угоди про асоціацію з ЄС, яка повинна сприяти подальшому економічному та політичному зближенню України з Європейським Союзом.

Володимир Литвин: ЩЕ РАЗ ПРО ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ

18.09.2013 

«Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева, плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться, Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце?»

Володимир Литвин: «Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується»

10.09.2013 

Я стояв і стою на тому, що життя і здоров’я людей – це ключове. Не потрібно бути науковцем, аби помітити, що здоров’я людей на вражених Чорнобилем територіях з року в рік погіршується. Я це бачу під час виїзних прийомів – зростає онкологія, захворювання суглобів, дитячі патології при народженні.

Володимир Литвин стверджує, що у Верховній Раді України під виглядом європейських протягують лобістські закони

06.09.2013 

В даний час складається ситуація, коли деякі депутати Верховної Ради України свої лобістські закони позначають як євроінтеграційні, і за них, не читаючи, голосують всі інші депутати. Про це нещодавно в ефірі одного з українських телеканалів заявив екс-глава парламенту, Голова Народної Партії, позафракційний народний депутат Володимир Литвин.

Виступ Голови Народної Партії, Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони, народного депутата України Володимира Литвина на пленарному засіданні Верховної Ради України 04.09.2013 року.

04.09.2013 

Очевидно, що епоха, коли Україна сповідувала у зовнішній політиці принцип рівновіддаленої наближеності щодо ЄС і РФ закінчилася. Питання підписання Угоди про асоціацію і поглибленої ЗВТ фактично є доконаним фактом. Його належить сприймати як данність. Це вже не рішення лише української сторони.

ЧИ Ж ПОБАЧИТЬ СЕЛО СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮ?

21.05.2013 

Доки політики та керівники усіх рівнів з високих і не дуже трибун патетично проголошували лозунги про те, що не дадуть знищити село, виробництво, соціальна сфера агропромислового комплексу країни скотилися до нульової відмітки. Одне слово, село опинилося в темному тунелю, з якого навіть уже не силкується викарабкатися.

Микола Дейкун: „Ліцензування імпорту є загальноприйнятою світовою нормою”

22.02.2013 

1 березня 2013 року вступає в силу Закон України про ліцензування імпортних ліків №5038-VI, який паралізує їх ввезення на територію України. Микола Дейкун, головний лікар Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, голова фракції Народної Партії в Чернігівській обласній раді, прокоментував основні положення закону.

Реформа украинского образования

14.02.2013 

За время существования украинского государства в сфере образования особой бедой стали нехватка средств, отсутствие политической воли для того, чтобы что-то изменить. Программа реформирования образования до сих пор не утверждена, хотя прошло больше года с тех пор, когда ее обсуждали на специальном собрании. Поскольку дальше обсуждения стратегии дело не пошло, сложно говорить о планах развития украинских школ и вузов.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019