Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
Один день довжиною в 30 років
Один день довжиною в 30 років

19.11.2012 

У трудовій біографії колективу Публічного акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон»» нинішній рік тридцятий. На честь ювілею підприємства з ініціативи його генерального директора, заслуженого машинобудівника України, лауреата рейтингового конкурсу «Лідери 21 століття», члена виконкому Тернопільської регіональної організації Народної Партії Ярослава Михайловича Карпика видавництво «Терно - граф» випустило книгу «Один день довжиною в 30 років».

Полтава: вибір зроблено. Час для висновків

16.11.2012 

Офіційні результати нинішніх парламентських виборів уже оприлюднили. Від Полтавщини у одномандатних виборчих округах обрано вісім депутатів-мажоритарників. Саме навколо декого з тих, хто не потрапив до Верховної Ради України, не зважаючи на витрачені мільйони, нині точаться дискусії на сторінках інтернет-видань.

М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»
М. Рудченко: «Не потрібно пеняти на дзеркало»

14.11.2012 

Даючи оцінку виборчому процесу в Україні, який, схоже, завершиться ще не скоро, голова Житомирської обласної організації Народної Партії, народний депутат України Микола Рудченко підкреслив: – Багато хто говорить про те, що змішана виборча система себе не виправдала. І справді, вибори в мажоритарних округах продемонстрували найгірший варіант взаємовідносин – кандидат – виборець.

Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»
Сергій Гриневецький: «Місцеве самоуправління повинно бути ефективним і компетентним»

17.10.2012 

Спираючись на свій досвід, знання проблем міста, можливості державника і громадського діяча, готовий взяти на себе відповідальність за реалізацію своєї передвиборної програми. Виведення економіки та основних параметрів життя на належний рівень вимагає максимальної практичної роботи і підтримки на місцях.

Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!
Людмила Дригало: Настав час нових людей і нової політики!

08.10.2012 

Дригало Людмила Борисівна народилася 14 листопада 1954 року в м. Балта Одеської області. Громадянка України, більше 40 років проживає в м. Біла Церква Київської області. Освіта вища, в 1996р. закінчила Київський Національний економічний університет ім. В. Гетьмана. З 1992р. по сьогодні працює директором ПП «Дригало». Голова Київської регіональної організації Народної Партії.

Ми обираємо, чи нам обирають?

24.09.2012 

Попри всі завіряння керівництва держави, що парламентські вибори-2012 в Україні відбуватимуться чесно й прозоро, в місті Біла Церква вже на початковій стадії виборчого процесу – формуванні складу виборчкомів – є достатньо проявів протиправних маніпуляцій, скерованих на забезпечення фальшувань народного волевиявлення.

Чернігівщина: Депутати вимагають правового захисту

19.09.2012 

17 вересня 2012 року депутат Чернігівської обласної ради (фракція Народної Партії), головний лікар Ніжинського міського пологового будинку Валерій Якуба та депутати Ніжинської міської ради звернулися з офіційним листом до начальника управління МВС України в Чернігівській області генерал-майора міліції Михайлика О.Г. та прокурора Чернігівської області державного радника юстиції III класу Мірошниченка С.С. з клопотанням щодо негайного ініціювання повного та об’єктивного проведення досудового слідства ...

Освіта на селі потребує термінового поліпшення

14.09.2012 

В останні дні парламентських канікул багато хто з нас побував на святі першого дзвоника і в міських, і в сільських школах. Більшість, думаю, — в елітних гімназіях і ліцеях. Але ж реальний стан справ у сучасній українській освіті можна найповніше оцінити, відвідавши сільські школи, особливо у глибинці.

Невозможна свобода политическая без свободы экономической
Невозможна свобода политическая без свободы экономической

06.09.2012 

Невозможен экономический подъем страны без свободы предпринимательской деятельности. Свобода предпринимательской деятельности основана на минимальном участии и регулировании со стороны государства. При этом государственное вмешательство должно осуществляться экономическими и финансовыми мерами. Это правильная и взвешенная налоговая политика. В свое время, на предложения увеличить налоги, римский император Тиберий ответил: «Хороший пастух стрижет овец, а не сдирает с них шкуру».

О хлебе насущном
О хлебе насущном

03.09.2012 

Хлеб для Украины никогда не был просто продуктом питания. Хлеб – это душа народа – земледельца, хороший урожай – символ благополучия и стабильности. Половина украинцев уже живет в городах, но генетическая память поколений хранит это трепетное отношение. Экстремальные погодные условия 2012 года не давали надежды на хороший урожай. Озимые пришлось пересеивать – благо, государство для этого выделило средства, потом пришла засуха, которая погубила значительную часть урожая зерновых. Аграриям пришлось приложить громадные усилия, для того, чтобы можно было сказать: дефицита зерна в этом году не будет.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019