Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Україна і світ
Олігарх купив квартиру у Hyde Park за 136 млн фунтів - The Financial Times

01.05.2011 

Квартира вартістю у половину «Донбас Арени». Компанія Ріната Ахметова стала інвестором найдорожчого британського житлового комплексу. Український депутат житиме у триповерховому пентхаусі в центрі Лондона після того, як закінчить внутрішні оздоблювальні роботи, оцінені в 60 млн фунтів, ідеться у статті Деніела Томаса та Синтії О’Мерчу в британській The Financial Times.

Королівське весілля: врятувати трон - The Los Angeles Times

30.04.2011 

Монархія – не пережиток минулого. Конституційні монархії в європейських країнах не стримують демократичний розвиток держав. А британська королівська родина до того ж є важливим «експортом» для країни. Вільям і Кейт, якщо будуть діяти обдумано, можуть стати зразком сучасної європейської монархії, пише історик Тімоті Ґартон Еш у статті, яку опублікувало американське видання The Los Angeles Times.

Наслідки катастрофи і досі відчутні - Rzeczpospolita

29.04.2011 

Українська влада дбає про чорнобильців краще, ніж білоруська. Хоча й згадує про них переважно з нагоди чергових роковин аварії в Чорнобилі, пише Пьотр Кощінський у польській Rzeczpospolita.

Страшна безпека - Ведомости

28.04.2011 

У безпечність АЕС – не вірять. Аварії на ЧАЕС і «Фукусімі» мають спільні риси. Про справжні їх масштаби почали говорити не відразу. Через брак інформації про реальний стан речей у світі стає все більше прихильників закриття атомних станцій – йдеться у редакційній статті російського видання «Ведомости».

Україна відзначає 25 років Чорнобильської катастрофи - The Financial Times

27.04.2011 

Попри Чорнобильську катастрофу, Україна й надалі ставить на атомну енергетику. Віктор Янукович під час заходів з нагоди 25 роковин аварії на ЧАЕС наголосив на міжнародному характері катастрофи та пообіцяв, що нове укриття збудують до 2015 року. Тим часом український уряд планує подальший розвиток атомної енергетики і будівництво нових реакторів, ідеться у статті Романа Олеарчика в британській The Financial Times.

25 років потому – що Чорнобиль може нам розповісти про японську кризу - The Independent

26.04.2011 

Аварії в Чорнобилі та Фукусімі – аргументи на користь відмови від ядерної енергетики? Багато спеціалістів зауважують, що не можна порівнювати аварії в Фукусімі та Чорнобилі. Однак той факт, що Україна і досі не подолала наслідків катастрофи 25-річної давності, і навіть в такій розвиненій країні як Японія можливі суттєві аварії, знову посилюють голоси противників ядерної енергетики, пише Шон Вокер у британській The Independent.

Незасвоєні уроки Чорнобиля і Фукусіми - The Los Angeles Times

25.04.2011 

Людина не важлива, головне - прибуток? Коли рішення приймаються, виходячи лише з економічних міркувань, втрати можуть бути колосальними. Це наочно демонструє приклад Чорнобиля, пише поет і письменник з Нью-Мексико Генрі Шукман у статті для американського видання The Los Angeles Times.

Мистецтво українського великоднього писанкарства - The Ottawa Citizen

24.04.2011 

Мирослава Михальські, яка емігрувала до Канади в 1957 році, розмалювала тисячі писанок. Цим особливим українським мистецтвом жінка займається не задля вигоди і переважно дарує свої твори. Розпис заспокоює її і приносить задоволення, пише Брюс Дічмен у канадському виданні The Ottawa Citizen.

Чорнобильська зона відчуження зсередини - BBC

23.04.2011 

30-кілометрова зона відчуження навколо Чорнобиля залишається майже безлюдною. Проте стан укриття над зруйнованим реактором змушує побоюватися нового колапсу – йдеться у репортажі Деніела Сендфорда для Британської Телерадіомовної Корпорації (BBC).

Шлях Європи до Москви пролягає через Київ - EUobserver

22.04.2011 

Якщо ЄС хоче нормальних відносин з Москвою, то повинен приділяти більше уваги Києву. Україна відіграє для Росії подвійну роль – найважливішого «братнього народу» та найбільшої імперської спокуси. ЄС слід сфокусувати свою східну політику на Україні, яка може запропонувати російській еліті та суспільству модель розвитку для їхньої країни, пише Андреас Умланд у статті, яку опублікувало інтернет-видання EUobserver.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".