Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
А пони тоже кони?

12.02.2010 

10 февраля 2010 г. вступил в силу Закон Украины № 1798-VI «О внесении изменений в Закон Украины о высшем образовании по вопросам студенческого самоуправления», который был принят Верховной Радой в январе текущего года.

Ми обираємо – нас ... кидають

10.02.2010 

Схоже, суспільство потрохи починає тверезіти після бурхливого свята народного волевиявлення. Тому саме час підбити перші підсумки президентської виборчої кампанії. Якщо „рейтингоносці”, попри апатію та розчарування людей, все ж таки отримали свої омріяні відсотки, то варто замислитися, що тепер отримають люди? Досвід підказує, що простий виборець після чергового свята отримає лише ... головний біль від чергового політичного протистояння. Ну і, звісно, розчарування та невиправдані надії.

Три родини та багатство Світлани Колосової
Три родини та багатство Світлани Колосової

10.02.2010 

Керівника секретаріату Рівненської районної організації Народної Партії Світлану Колосову знають та поважають не тільки однопартійці. Ця симпатична жінка, яка пройшла доволі нелегкий життєвий шлях, сьогодні заряджає своєю енергією усіх навколо.

(У)країна сонця, або Народ заслуговує на краще

05.02.2010 

Якщо через тиждень після голосування у другому турі вам не соромно за свій вибір, ви не ходили на вибори. Це народна прикмета, яка щоразу виправдовує свою правильність. Адже виборці постійно наражаються на вимушене розчарування у кандидатах, в яких вони ще нещодавно вірили і на яких покладали свої сподівання. Треба чесно визнати, що винні у цьому лише самі виборці. У нас склалася погана традиція хибно сприймати політику і політиків, ідеалізуючи, а подекуди і ідолізуючи своїх обранців.

Андрей Ермолаев: „Литвин был и остается в общенациональной «топовой пятерке» политиков, мнение которых важно”

02.02.2010 

Владимир Литвин провел очень эгоцентричную кампанию. Как это ни парадоксально, хотя в политике Литвин позиционируется как человек мудрый, открытый и рассуждающий – в его президентской кампании было очень много «технологий перехвата», приемов, напоминающих политическую игру.

Допомога по-християнськи

29.01.2010 

Бажання отримати гроші «з повітря» завжди переслідує людство, когось це підштовхує до створення світових шедеврів у галузі поезії, мистецтва, музики, хтось робить геніальні винаходи, отримуючи Нобелівські премії, а хтось займається банальним шахрайством.

Між Сциллою і Харибдою, або Вибору немає

28.01.2010 

У найближчі тижні переважна більшість українців буде зайнята цікавою грою „у ромашку”. Тільки обриваючи пелюстки, люди промовлятимуть не стандартне „любить / не любить”, а прізвище одного з кандидатів на пост Президента, що вийшли до другого туру.

Зміни до закону, які б забезпечили прозорий механізм фіксації людей, що голосують на дому, є коректними - О.Зарубінський

15.01.2010 

У змістовному плані зміни до закону ("Про вибори Президента" - Ред.), які б влаштовували абсолютно прозорий механізм фіксації людей, які не можуть голосувати на виборчих дільницях, а будуть голосувати на дому, є коректними. Таку думку ІМК висловив народний депутат України від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

Вовки в овечих шкурах, або Подвійне обличчя „рейтингоносців”

04.01.2010 

Переважна більшість українських політиків живе за неписаним, але добре укоріненим правилом: чим менше ти збираєшся зробити, тим більше тобі потрібно про це говорити. Так і виходить: політик сказав – політик виконав. А якщо не виконав, то ще раз сказав. 2009 рік став зразковим у сенсі невиконаних обіцянок. Проілюструвати це можна, порівнявши обіцянки трьох „рейтингоносців” – Януковича, Тимошенко і Ющенка – з реальною ситуацією в країні.

Один рік Івана Денисовича, або Підсумки кризового 2009-го

04.01.2010 

Якщо на питання „Як справи?” вам відповідають „Та, нічого”, не поспішайте радіти за співрозмовника. Можливо, він не встиг договорити „Нічого хорошого”. Під грифом „нічого хорошого” прожили 2009-й рік майже всі „маленькі” або „пересічні” (як любить називати нас влада) українці. Спробуємо ж згадати, що заважало країні і людям жити нормально у „році бика”. Одразу спадають на думку три головні фактори нестабільності: уряд, президент і парламентська опозиція.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".