Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви фракції
ЗАЯВА фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо створення справедливих та рівних умов для всіх абітурієнтів та забезпечення їх мовних прав під час проходження незалежного зовнішнього оцінювання

25.11.2009 

Зовнішнє незалежне оцінювання використовується в Україні вже три роки. За цей час громадськість встигла порушити цілу низку проблем нової процедури зарахування до вишів – від спроможності оцінити творчі знання учнів до витіснення пільговиками здібних абітурієнтів.

Заява фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо недопущення масових неоплачуваних відпусток та неповної оплати праці працівникам освітніх закладів під час карантину

11.11.2009 

Фракція «Блок Литвина» у Верховній Раді України висловлює протест щодо практики примусового відправлення вчителів загальноосвітніх шкіл та викладачів вузів у неоплачувані відпустки або застосування неповної оплати праці освітянам на період карантину.

Заява фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо початку епідемії каліфорнійського грипу в Україні

30.10.2009 

Фракція Блоку Литвина глибоко занепокоєна ситуацією, що пов’язана зі швидким розповсюдженням вірусу грипу A/H1N1-каліфорнія, і звертається до всіх громадян та інститутів влади з проханням консолідувати усі сили та можливості задля вирішення питання щодо подолання епідемії.

З А Я В А депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України від 23 жовтня 2009 року

23.10.2009 

23 жовтня 2009 року парламентська фракція «Блок Литвина» домоглася прийняття Верховною Радою рішення про виділення коштів на будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжі.

ЗАЯВА фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо результатів розгляду соціальних законів

20.10.2009 

20 жовтня 2009 року Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», розроблений та поданий до парламенту депутатами фракції Блоку Литвина.

ЗАЯВА фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо результатів розгляду соціальних законів

20.10.2009 

20 жовтня 2009 року Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», розроблений та поданий до парламенту депутатами фракції Блоку Литвина. Цей законопроект спрямований на встановлення розміру прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, що має забезпечити належний соціальний захист кожного громадянина України у період фінансово-економічної кризи.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України від 25 червня 2009 року

25.07.2009 

25 червня 2009 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про поточну ситуацію у вугільній промисловості та тепловій енергетиці і шляхи подолання кризових явищ в енергетичній сфері».

Заява прес-служби фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

01.07.2009 

Претензії Віктора Януковича до Блоку Литвина, висловлені ним у сьогоднішній заяві, щодо «відстоювання власних шкурних інтересів» під час розгляду питання про прожитковий мінімум викликають не тільки подив , але й усмішку. Адже смішно сприймати, коли людина, очевидно, на декілька хвилин відірвавшись від гри в гольф або в теніс, із сумом у голосі просторікує про проблеми найбідніших українців.

Заява депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

25.06.2009 

Заява депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України з приводу ситуації, що складається з поширенням програм державного радіо через мережу проводового мовлення

З А Я В А Голови Верховної Ради України Володимира Литвина
З А Я В А Голови Верховної Ради України Володимира Литвина

03.04.2009 

Незважаючи на те, що Україна сьогодні й так тримається переважно на хаосі, в останні дні запущено черговий сценарій зруйнування в ній залишків стабільності й передбачуваності. Мета очевидна перехоплення влади на черговій клановій основі і через усунення конкурентів, створення комфортних умов для власного владарювання.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".