Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви фракції
Заява фракції „Блок Литвина” у Верховній Раді України щодо скасування виборів до Тернопільської обласної ради

04.03.2009 

Шановні Співвітчизники! Фракція „Блок Литвина” у Верховній Раді України висловлює обурення цинічним нехтуванням суспільної думки та відмовою від з’ясування і врахування волі народу, виявом якої є скасування виборів до Тернопільської обласної ради.

Заява фракції «Блок Литвина» у ВР України щодо підписання угоди про створення коаліції «Національного розвитку, стабільності та порядку

17.12.2008 

16 грудня 2008 року фракція «Блок Литвина» підписала Угоду про створення парламентської коаліції. При підписанні Угоди фракція виходила з того, що в умовах ускладнення соціально-економічної ситуації в Україні, погіршення умов життєдіяльності десятків мільйонів українських громадян, серйозної фінансової кризи парламентські політичні сили зобов’язані згуртуватися і консолідувати свої зусилля для вироблення та реалізації всіх необхідних заходів щодо мінімізації негативного впливу кризи на рівень добробуту людей, для того, щоб спільними зусиллями знайти адекватні відповіді на загрози та виклики часу.

З А Я В А депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

01.11.2008 

31 жовтня 2008 року парламентська фракція «Блок Литвина» у повному складі проголосувала за закон про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи.

З А Я В А депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

01.11.2008 

31 жовтня 2008 року парламентська фракція «Блок Литвина» у повному складі проголосувала за закон про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи.

З А Я В А фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

03.10.2008 

Розвиток подій в Україні набуває все більш загрозливого характеру. Країна скочується у прірву. Суспільство втрачає життєво важливі соціальні та моральні орієнтири.

Заява депутатської фракції «Блок Литвина» та Політвиконкому Народної Партії

08.09.2008 

Україна увійшла не просто в черговий етап політичної кризи. Вперше вона втягується у політичну війну за участю трьох основних центрів впливу та трьох інститутів влади – Президент, Кабінет Міністрів, Верховна Рада.

Заява фракції „Блок Литвина" у Верховній Раді України та Народної Партії з приводу ситуації, що склалася навколо Південної Осетії

14.08.2008 

Фракція «Блок Литвина» у Верховній Раді України та Народна Партія висловлюють глибоке занепокоєння з приводу загострення ситуації навколо Південної Осетії.

Заява фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України та Народної Партії

28.07.2008 

Фракція «Блок Литвина» у Верховній Раді України та Народна Партія висловлюють глибоке співчуття всім постраждалим від стихійного лиха, що принесло величезні збитки і страждання тисячам українських родин.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

10.07.2008 

Розвиток подій навколо прийняття змін до Державного бюджету на 2008 рік дозволяє нам достеменно і відповідально стверджувати: Кабінет Міністрів на чолі з Ю.Тимошенко та парламентська коаліція жодним чином не хочуть щоб цей документ було прийнято.

Заява депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

09.07.2008 

Депутатська фракція «Блок Литвина» категорично засуджує практику, яка «входить в моду» у Верховній Раді щодо блокування роботи парламенту.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".