Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви фракції
З А Я В А депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

13.02.2008 

З А Я В А депутатської фракції «Блок Литвина» щодо прийняття 12 лютого 2008 року у першому читанні законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (реєстр. № 1476-д від 7.02.2008 р.)

Заява Народної Партії та фракції “Блоку Литвина” з приводу подій у м. Ужгороді

13.02.2008 

Народна Партія, фракція “Блоку Литвина” у Верховній Раді обурена силовими захопленням та блокуванням роботи Ужгородської міської ради правоохоронними органами, яке відбулося 6 лютого 2008 року і тривало в продовж чотирьох діб під приводом “розмінування” будинку ради озброєними людьми.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

06.02.2008 

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України з приводу ситуації, що склалася у Житомирській обласній раді.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України від 4 лютого 2008 року

04.02.2008 

Ключовими положеннями програми Народної Партії та передвиборчої програми Блоку Литвина є державна підтримка вітчизняних сільськогосподарських виробників, створення сприятливих умов для вільної реалізації виготовленої ними продукції.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

24.01.2008 

Знищення українського села продовжується. Уряд та парламентська коаліція готуються нанести аграріям черговий руйнівний удар. Саме так фракція «Блок Литвина» у Верховній Раді розцінює законопроект, поданий до парламенту Кабінетом Міністрів України та затверджений парламентським комітетом з питань податкової та митної політики, яким скасовується нульова ставка податку на додану вартість для сільськогосподарських товаровиробників.

ЗАЯВА депутатської фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

17.01.2008 

Наша політична сила завжди виступала за недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення, доки не відбудеться правове та організаційне врегулювання земельного ринку. Саме тому фракція «Блоку Литвина» доклала всі зусилля, щоб ця її принципова позиція була врахована при розгляді Верховною Радою України Державного бюджету на 2008 рік.

ЗАЯВА фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

29.12.2007 

Фракція «Блок Литвина» зробила усе можливе і навіть неможливе, щоб надати людського виміру, цивілізованого і конструктивного характеру процесу розгляду Верховною Радою України Державного бюджету на 2008 рік.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".