Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Точка зору
ЧТО НЕ ТАК В УКРАИНЕ?
ЧТО НЕ ТАК В УКРАИНЕ?

31.01.2014 

В принципе – все. Политический кризис в стране затянулся и углубляется, приобретая новые формы и проявления. А это уже опасно само по себе. Верховная Рада демонстрирует победу над здравым смыслом. Особенно в последние дни. Что неминуемо приведет к очередному этапу агрессии, погружению страны в сумерки.

ПОБЕДА ЦЕНОЙ НАСИЛИЯ – ЭТО ВОЙНА
ПОБЕДА ЦЕНОЙ НАСИЛИЯ – ЭТО ВОЙНА

27.01.2014 

Продемонстрированный в очередной раз «импульс силы» свидетельствует, что стороны гражданского конфликта преследуют цель его разжигания, действуя по принципу: в такие периоды насилие не только возможно, но даже и необходимо. Таким образом, перешли все разумные и допустимые границы, за которыми уже мало говорит разум.

Владу ще бояться, а опозицію вже бояться – Володимир Литвин
Владу ще бояться, а опозицію вже бояться – Володимир Литвин

15.01.2014 

Голова Народної Партії, народний депутат України Володимир Литвин вважає що в країні і далі активно просуваються конфліктні сценарії політичного процесу, та вважає, що далі для початку виходу із політичної кризи потрібно започаткувати курс на «зближення позицій через переміни», про це він пише на своїй сторінці у Фейсбук.

Володимир Литвин: опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і виконати
Володимир Литвин: опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і виконати

26.12.2013 

Володимир Литвин вважає, що нинішня політична криза в Україні набагато серйозніша, ніж у 2004 році.

Владимир Литвин: круглый стол должен работать круглосуточно, даже если кому-то неприятно смотреть друг на друга

23.12.2013 

Заявил председатель Народной Партии, отвечая на вопрос журналиста УНИАН о возможности компромисса между властью и оппозицией.

Не ідеалізуємо, щоб потім не розчаровуватися

17.12.2013 

Багато хто з учасників Євромайдану переконаний, що відразу після підписання Угоди про асоціацію з ЄС кардинально зміниться на краще наше життя. Але мало хто усвідомлює, що після цього потрібно буде пройти складний шлях, щоб стати повноправними членом євроспільноти. Проте трохи історії.

Людмила Дригало: «Україна повинна самостійно розвиватись з новою державною політикою»

13.12.2013 

За останні десять років Україна революційно повстала вдруге. Сотні тисяч громадян вийшли на Євромайдани, щоб змінити ситуацію в країні та здобути європейське майбутнє для своїх дітей. Проте, звіряче побиття мирних мітингувальників у Києві спецпідрозділом «Беркут» ще більше сколихнуло українців, змусивши їх чинити народний опір.

ШТУРМ …МОЗКОВИЙ

11.12.2013 

З тривогою слідкуємо за подіями у Києві. Плекаємо надію розгледіти намагання влади і опозиції розпочати вирішувати гостре протистояння. Марно…

«В Кабмин должны прийти настоящие эксперты и профессионалы», - Андрей Сурин

09.12.2013 

Сегодня непродуманная, безответственная политика власти, взбалмошные и хаотичные действия правительства, касающиеся внешнеэкономического курса развития страны, привели к усилению напряженности в украинском обществе.

Наталія Сокольвак: «Сподіваюсь що у конфліктуючих сторін не забракне мудрості»

04.12.2013 

Триває протистояння конфліктуючих сторін. Обидві сторони відкидають усі реалістичні варіанти розвитку подій. Як влада так і опозиція відстоюють позиції, на яких вони перебувають.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".