Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заяви фракції
ЗВЕРНЕННЯ до виборців 65-го виборчого округу

16.07.2019 

Представники порошенківського режиму, які обікрали країну і людей, понівечили поліський край та доводять його до пустелі, вдаються до облудливих очорнень, бо я став у них на шляху.

ШАНОВНІ ДОБРІ ЛЮДИ І ДРУЗІ!

28.12.2016 

Прошу Бога для себе і для кожного з Вас, дорогі співвітчизники, щоб Всевишній і доля дали нам у 2017-му не стільки те, чого ми бажаємо собі, а в першу чергу те, що справді є нагально необхідним для України і народу – мир, добро і гідне життя. Давайте будемо мужніми на правду. Давайте першочергово на цьому консолідуватися і злагоджено діяти. З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Відновлення живого світу в Чорнобилі необхідне нашій державі як нагадування про борги перед всіма, хто постраждав і страждає донині

26.04.2016 

Вже тридцять років Україна живе наслідками Чорнобильської катастрофи: сотні тисяч онкохворих дітей та дорослих, скалічені долі, відчуженні великі території, страшна пам’ять про велике лихо – Чорнобиль.

Правительство есть, но его никто не поддерживает: ни народ, ни коалиция, ни Президент

03.03.2016 

Украинские президенты всегда решали судьбу правительств руками парламентариев. Не станет исключением и Яценюк с его командой, - так считает председатель Народной Партии, народный депутат Украины Владимир Литвин. По его словам, у украинского правительства попросту нет будущего.

Лист до членів Народної Партії та її прихильників

03.07.2013 

Шановні партійці! Народна Партія переживає складні часи, фактично перебуває у кризовому стані. Відсутність помітних результатів в останніх виборчих кампаніях свідчить про втрату довіри виборців. У ряді регіонів має місце згасання інтересу рядових партійців до партійних справ.

Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня Конституції України

27.06.2013 

Ухвалення Верховною Радою України 28 червня 1996 року Основного Закону ознаменувало втілення у життя багатовікового прагнення українського народу жити у суверенній державі і водночас заклало основу для її розбудови.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Територіальна цілісність України – невід’ємна умова збереження державності

19.12.2011 

Двома головними умовами існування, збереження і успішного розвитку будь-якої держави є її територія та громадяни. Особливо актуальним це питання є для України, яка відносно недавно територіально оформилася в нинішніх кордонах.

ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Українські національні інтереси – єдиний пріоритет зовнішньої політики

29.11.2011 

Зовнішня політика нашої держави повинна будуватися винятково на засадах захисту та реалізації національних інтересів. У полі зору української дипломатії завжди мають перебувати усі стратегічні партнери нашої країни, зокрема її сусіди, та держави, з якими ми маємо найбільший товарообіг і найтісніші відносини в економічній, соціальній та культурній сферах.

ЗАЯВА фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України

02.03.2010 

Критичний стан української економіки, знаходження державних фінансів на межі технічного дефолту, загострення соціальних проблем вимагають від політиків та влади швидкого високопрофесійного реагування та рішучих консолідованих дій.

Заява фракції Блок Литвина у Верховній Раді України

29.12.2009 

15 грудня 2009 року Верховна Рада України прийняла законопроект Володимира Литвина і Миколи Деркача, яким збільшувались на 22 млн. грн. видатки Державного бюджету України у 2009 році на фінансування проведення операцій хворим дітям, які потребують трансплантації кісткового мозку та знаходяться на черзі в Міністерстві охорони здоров’я України.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".