Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Ми в регіонах
Виберіть область:
Миколаївська область

mykolaiv.jpg

Миколаївська обласна організація Народної Партії створена 12 березня 1997 року. В регіоні діє 19 районних, 5 міських і 4 районних в місті парторганізацій. Станом на 1 квітня 2013 року вони об’єднують 1107 партійних осередків, в яких перебуває на обліку 12678 партійців. 

У радах всіх рівнів Народну Партію представляють 134 депутати місцевих рад: 3 депутати Миколаївської  обласної ради, 53 - депутати районних рад, 11 – депутатів міських рад, 67 – депутатів сільських та селищних рад.

За їхньої ініціативи розглядаються важливі питання щодо недопущення закриття сільських шкіл, максимального виділення коштів на водозабезпечення, газифікацію та освітлення сільських населених пунктів, підтримки сільських спортсменів, виділення коштів на придбання сучасного медичного обладнання, ремонт та відкриття нових дитячих дошкільних закладів, тощо.

Керівництво Миколаївської регіональної та місцевих організацій Народної Партії, депутати рад усіх рівнів, сільські, селищні голови, обрані від Народної Партії, постійно беруть участь у найбільш значущих заходах, які відбуваються на території області.

Діяльність регіональної організації Народної Партії спрямована на популяризацію своїх ідей серед населення, створення позитивного іміджу партії та згуртування партійних лав. З цією метою налагоджено співпрацю з провідними засобами масової інформації області. Інформаційна присутність регіональної організації забезпечена в усіх 24 районних газетах, восьми обласних виданнях, на трьох теле та двох радіоканалах, в Інтернет-просторі.

 

 

 

Адреса Миколаївської регіональної організації Народної Партії:

Індекс: 54030

м. Миколаїв,

вул. Потьомкінська, буд.36, кім.1

Телефони: 0512-37-04-00, 0512-37-11-38, 0512-37-14-30

В.о. голови партійної організації: Каштальян А.В.

Керівник секретаріату: Каштальян А.В.

Електронна адреса: mikolaiv@narodna.org.ua

Адреса сайту регіональної організації: www.narodna-mk.org.ua

Авторитетні лідери осередку Народної Партії в регіоні.
Робота, що проводиться осередком Народної Партії в регіоні.