Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Ми в регіонах
Виберіть область:
Закарпатська область

zakarpattja.jpg

Закарпатська регіональна організація Народної Партії створена на базі Аграрної партії України, зареєстрованої 30 грудня 1996 року. Згодом відбулося оновлення керівного складу та зміна назви організації на Народну Партію – на VII з’їзді НП від 7 лютого 2005 року.

Практично в усіх населених пунктах є партійні осередки, мережа зареєстрованих первинних осередків покриває територію усієї Закарпатської області. На Закарпатті створено 13 районних та 4 міських парторганізацій. Загальна кількість членів партії сягає біля 7 тисяч осіб.

В області створено 477 партосередків, в тому числі у районних парторганізаціях – 407, міських – 70.

За результатами місцевих виборів 31 жовтня 2010 року до районних та міських рад обрано 28 депутатів, а до міських рад міст районного значення, селищних, сільських рад - 87  депутатів-народників. Сільськими головами обрано 7 представників Народної Партії. Фракції Народної Партії утворені в Хустській, Іршавській, Тячівській, Ужгородській районних і Хустській міській радах. В цілому за Народну Партію до районних і міських рад отримано 15378 голосів або 3,13% виборців. Найкращих результатів на виборах до районних рад досягнуто в Хустському районі, де  Народну Партію підтримали 8,9% виборців. Депутатами районної ради обрано 9 народників, а голову районної парторганізації Губаля В.І. обрано головою районної ради. Крім того в цьому районі обрано трьох сільських голів - представників Народної Партії. У газеті «Нарцисова долина» висвітлено позитивний досвід Хустської районної парторганізації, де отримані високі результати на виборах. По 3 - 5 народників обрано до Іршавської і Тячівської районних рад та Хустської міської ради, по 2 депутати в Ужгородську районну і Ужгородську міську раду.

Адреса Закарпатської регіональної організації Народної Партії:

Індекс: 88000

Закарпатська область

м. Ужгород

вул.Загорська, буд. 23/30

Телефон: 0312-64-43-55

Адреса листування:

м. Ужгород

Головпоштампт а/с 133

 

Голова партійної організації: Сятиня Михайло Лукович

Керівник секретаріату: Цап Іван Дмитрович

Електронна пошта: zak@narodna.org.ua

Офіційний сайт: www.narodna.uz.ua

Авторитетні лідери осередку Народної Партії в регіоні.
Робота, що проводиться осередком Народної Партії в регіоні.