Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява фракції Блок Литвина у Верховній Раді України

29.12.2009

 

 

15 грудня 2009 року Верховна Рада України прийняла законопроект Володимира Литвина і Миколи Деркача, яким збільшувались на 22 млн. грн. видатки Державного бюджету України у 2009 році на фінансування проведення операцій хворим дітям, які потребують трансплантації кісткового мозку та знаходяться на черзі в Міністерстві охорони здоров’я України.

389 народних депутатів України підтримали ініціативу фракції Блоку Литвина, розуміючи, що кожен прогаяний день – це життя дітей, адже при зволіканні з проведенням операцій шансів на успішний результат стає все менше. Відлік іде на години.

За таких обставин перерахування виділених грошей мало здійснитись терміново після набуття даним законом чинності.

Однак до сих пір Державне казначейство не перерахувало зазначену суму на операції онкохворим дітям.

Фракція Блок Литвина розглядає цей факт не лише як злочинне невиконання Закону України, а і як цинічне знущання над беззахисними дітьми, життя яких знаходиться на волосині.

Ми категорично вимагаємо негайного виконання прийнятого закону – термінового перерахування 22 млн. грн. на операції онкохворим дітям, а також покарання чиновників, що втратили людяність та елементарну совість.

 

Голова депутатської фракції

«Блок Литвина» у Верховній Раді України

І.Шаров

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".