Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Українські національні інтереси – єдиний пріоритет зовнішньої політики

29.11.2011

 

 

 

 

Зовнішня політика нашої держави повинна будуватися винятково на засадах захисту та реалізації національних інтересів. У полі зору української дипломатії завжди мають перебувати усі стратегічні партнери нашої країни, зокрема її сусіди, та держави, з якими ми маємо найбільший товарообіг і найтісніші відносини в економічній, соціальній та культурній сферах.

Ключовим напрямом української зовнішньої політики є і має залишатися європейська інтеграція. І не лише тому, що Євросоюз – це багатомільйонний платоспроможний ринок, центр технологій та інновацій, а насамперед тому, що Україна історично є європейською країною. Набуття членства у ЄС – це стратегічна мета нашої держави, офіційно закріплена у Законі України „Про засади внутрішньої і зовнішньої політики”.

Проте поряд зі щоденною роботою в напрямі європейської інтеграції Україні варто розвивати відносини і з тими країнами, які сьогодні є або можуть стати перспективними партнерами у розвитку нашої промисловості та сільського господарства, мають ініціативу та потенціал щодо нарощування товарообігу з Україною. Передусім такими країнами є Росія, Бразилія, Китай, Японія, держави Далекого Сходу й Океанії, що динамічно розвиваються.

Диверсифікація ризиків і можливостей, пошук варіантів для взаємовигідної і максимально ефективної співпраці – це не просто ключове завдання української дипломатії, а запорука якісного і прискореного розвитку нашої країни.

Результатом і показником ефективності роботи вітчизняної дипломатії мають бути конкретні дії і кроки, що стимулюватимуть всебічний розвиток України. Передусім ідеться про залучення інвестицій у вітчизняну економіку, обмін досвідом і передовими технологіями, співпрацю у галузі освіти та науки, участь України в найсучасніших проектах і розробках – словом, усе те, що даватиме змогу нашій державі залишатися на одному рівні з найбільш розвиненими країнами, забезпечуючи водночас гідний рівень життя людей.

Винятково українські національні інтереси та перспективи розвитку країни повинні визначати пріоритети дій і намірів у вітчизняній зовнішній політиці. З огляду на це, ми закликаємо спрямувати зусилля вітчизняної дипломатії на розбудову рівноправних, продуктивних та взаємовигідних відносин з усіма стратегічними партнерами України.

Державницький підхід до зовнішньої політики забезпечить Україні гідне місце у світовій спільноті, закріпить національний суверенітет та зміцнить міжнародний авторитет нашої країни. 

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".