Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Територіальна цілісність України – невід’ємна умова збереження державності

19.12.2011Двома головними умовами існування, збереження і успішного розвитку будь-якої держави є її територія та громадяни. Особливо актуальним це питання є для України, яка відносно недавно територіально оформилася в нинішніх кордонах.
Проте протягом 20 років незалежності періодично виникали загрози як територіальній цілісності країни, так і її громадянству. Зокрема, проблематичними були претензії сусідів щодо островів Тузла і Зміїний, регулярні натяки щодо приналежності Криму Україні. Викликами для існування в нашій країні єдиного громадянства були і поки що залишаються намагання деяких сусідніх країн видавати свої паспорти представникам національних меншин в Україні.
Ситуацію із викликами територіальній цілісності та єдиному громадянству в Україні ускладнює те, що такі ідеї підтримуються окремими політиками. Зокрема, можна чути оцінки і коментарі із закликами про порушення єдності та неподільності української території та від’єднання окремих частин нашої країни.
Народники переконані у неприпустимості подібних закликів, оцінок, коментарів і, тим паче, дій. Це не просто не патріотично, а вкрай шкідливо для країни. Адже навіть припущення щодо можливості порушення територіальної цілісності країни ставить під сумнів основні засади державної влади і державності як такої. Як наслідок, це створює загрози політичній і суспільній стабільності та існуючому державному устрою, створює небезпечні приводи для протистояння та ескалації напруження серед українських громадян.
Тому народники закликають усіх відповідальних політиків, чиновників і державних діячів відмовитися від заяв та коментарів, які шкодять єдності України. Державність і майбутнє країни завжди слід ставити вище за власні політичні амбіції, рейтинги і дешеву популярність та саморекламу на болючих для суспільства проблемах. На перший план ми сьогодні мусимо поставити розвиток і зміцнення нашої Батьківщини, де живемо, де жили наші батьки і житимуть наші діти.
Переконані, що конструктивний і виважений державницький підхід переможе у головах і серцях усіх наших громадян, а Україна і надалі існуватиме та розвиватиметься як єдина, цілісна і незалежна країна.Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".