Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня Конституції України

27.06.2013

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом –

Днем Конституції України!

Ухвалення Верховною Радою України 28 червня 1996 року Основного Закону ознаменувало втілення у життя багатовікового прагнення українського народу жити у суверенній державі і водночас заклало основу для її розбудови.

Конституція є визначальним чинником консолідації суспільства, гарантування умов для самореалізації особистості. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю.

На жаль, сьогодні більшість норм і положень Основного Закону все ще залишаються деклараціями. Тому Народна Партія прагне, щоб закріплені Конституцією фундаментальні засади стали реальністю. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Конституція України стала на практиці законом прямої дії, дотримання якого обов’язкове для всіх без винятку громадян, а люди почували себе захищеними і впевненими у майбутньому.

У цей святковий день бажаємо Вам творчого натхнення та звершень, добробуту і затишку в родинах, гордості за свою країну, за її Конституцію. Віримо, що демократичні засади, закріплені в Основному Законі, стануть реаліями, і кожен громадянин отримає гарантоване право на спокійне заможне життя у власній державі.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".