Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Лист до членів Народної Партії та її прихильників

03.07.2013

                                                         Шановні партійці!

 

         Народна Партія переживає складні часи, фактично перебуває у кризовому стані. Відсутність помітних результатів в останніх виборчих кампаніях свідчить про втрату довіри виборців. У ряді регіонів має місце згасання інтересу рядових партійців до партійних справ.

         У суспільстві з його радикальними настроями, в якому живучими є принципи класової боротьби, політика об’єднання, компромісу та конструктивізму, на якій вибудувала свою ідеологію Народна Партія, виявилася незапитаною. Більше того, вона навіть сприймається як свідчення слабкості і безхребетності.

         Дії на зняття протистояння, примирення політичних сил, організації практичної роботи, зусилля утримати країну від сповзання до загрозливого радикалізму та поділу на «свій»-«чужий» перестали сприйматися людьми, які стомилися від безладу. За таких умов спроби Голови партії та фракції «народників» у Верховній Раді України забезпечити стабільну роботу цього державного органу оголошувались угодовницькими. Відповідно партію жорстко критикували за відсутність власної позиції, яка була б схожа на радикалізм інших.

         Водночас, мало хто віддавав собі звіт у тому, що лише виважені дії представників Народної Партії упродовж останніх років забезпечували утримання ситуації в межах певної передбачуваності. У 2004 році Голова партії відвів країну від прірви громадянського конфлікту. У 2008 році, після року безладу, Верховна Рада України розпочала роботу. Ситуація повторилась і у 2010 році, коли партія та її фракція у Парламенті після виборів Президента України зробили все, щоб країна взагалі не зупинилася, адже ми були за крок від її економічного краху. Доводилось приймати і явно непопулярні рішення, вибираючи з більшого зла менше. Можливо, ми надто захопилися підтримкою влади – аж до переходу частини наших партійців до провладної політичної сили – у центрі та на місцях.

         За усіх недоліків та прорахунків ми зробили усе – в центрі та на місцях – щоб утримати визначеність у державі та не допустити можливих гірших сценаріїв для України. І оцінюючи нас, треба моделювати, що було б у країні без наших дій на консолідацію.

         Зрозуміло, що у партійців, які були і є небайдужими до долі партії, є багато підстав бути невдоволеними діями центрального штабу         Народної Партії. Вони далеко не завжди знаходили відповіді на низку запитань, у першу чергу на які мало б давати своєчасну відповідь партійне керівництво.

         Відсутність постійного діалогу між керівними органами та членами партії, прорахунки в організації виборчих кампаній, самоусунення Політвиконкому та Політради від проблем рядових членів партії обернулися нинішнім кризовим станом Народної Партії.

         Народниками на усіх рівнях відкрито обговорювалась ситуація у партії – аж до доцільності її існування як окремої політичної сили. Більшість керівників парторганізацій, членів Політвиконкому, Політради й партійних активістів висловились за збереження та розбудову партії.

         Об’єктивна оцінка процесів в Україні свідчить, що Народна Партія матиме перспективу лише за умови послідовної принципової роботи з оновлення партійної ідеології.

         Наш потенційний електорат – це люди без крайнощів, працівники, переважно найманої праці, представники малого і середнього бізнесу, інтелігенція, які прагнуть свободи самореалізації, спокійної роботи, упевненості у завтрашньому дні для себе, своїх рідних і близьких, для України загалом.

         Народники – не вуличні революціонери та бездумні реформатори. Ми – за поступовий еволюційний шлях розвитку держави і суспільства, без катаклізмів та потрясінь. Разом з тим, партія готова запропонувати суспільству жорстку і реалістичну модель розвитку України. Країна повинна працювати, кожна людина повинна мати можливість для самореалізації, та на захист, у разі потреби, з боку держави.

         Основні тези до уточнених програмних засад буде найближчим часом запропоновано для обговорення в партійних організаціях та партосередках, а також винесено на черговий з’їзд партії. Ваша думка, шановні однопартійці, щодо оновленої партійної програми і майбутнього партії буде вирішальною. До з’їзду партії просимо утриматися від поспішних висновків, зокрема, не поспішати «здаватися» тим, у кого сьогодні влада і можливості.

         Запрошуємо до відкритої партійної дискусії з питань стану і перспектив Народної Партії, оновлення її партійної платформи.

         Ваша небайдужа позиція дозволить вдихнути нове життя у        Народну Партію, політика і члени якої, врешті-решт, знайдуть розуміння та підтримку наших співгромадян.

 

 

Політвиконком Народної Партії

 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".