Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ШАНОВНІ ДОБРІ ЛЮДИ І ДРУЗІ!

28.12.2016

2016 рік для України і кожного з нас позначений вже штатними для українського загалу складними подіями та потрясіннями. Вони, чесно кажучи, відчутно переважали позитивні моменти. Багато хто взагалі їх не відчував. Влада вперто видає бажане за дійсне. Повторюючи по суті сталінську тезу: жить стало лучше, жить стало веселей. Передрікають, що 2017-й буде ще більш драматичним і непрогнозованим.

Відтак, щонайперше побажання усім, щоб 2017-й був менш напруженим і більш передбачуваним. Щоб увійшов мир в Україну, в кожну сім’ю й домівку. Щоб добро й успіх, хоча б у помірному вимірі, стали повсякденням для кожної людини – незалежно від віку, статі, уподобань і орієнтацій (у тому числі й політичних) і т.п.

Бажаю Вам мати життєві і творчі сили на кожен день, для себе й рідних відсутності страхів та тривог за майбутній день.

Зичу, щоб Ваші серця завжди було у злагоді та взаємодії з розумом, душевної рівноваги, вірної дружби й любові. І понад усе – здоров’я. Розслаблятися чи хворіти сьогодні не можна собі дозволяти. Хай це буде розкішшю для багатих.

Давайте разом будемо робити все залежне від нас, щоб «любов» деяких патріотів у владі до Вітчизни не переросла в ненависть і насилля до народу, щоб розбрат, розсварення і протистояння не стали реальною повсякденністю країни. Щоб українські самозвані «реформатори» не розглядали народ як худобу, яка не встигає за їх семимильними «реформаторськими» кроками.

Ми заслуговуємо на розумну і відповідальну владу. Треба добиватися саме такої влади.

Прошу Бога для себе і для кожного з Вас, дорогі співвітчизники, щоб Всевишній і доля дали нам у 2017-му не стільки те, чого ми бажаємо собі, а в першу чергу те, що справді є нагально необхідним для України і народу – мир, добро і гідне життя.

Давайте будемо мужніми на правду. Давайте першочергово на цьому консолідуватися і злагоджено діяти.

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Володимир Литвин

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".