Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Відновлення живого світу в Чорнобилі необхідне нашій державі як нагадування про борги перед всіма, хто постраждав і страждає донині

26.04.2016

Вже тридцять років Україна живе наслідками Чорнобильської катастрофи: сотні тисяч онкохворих дітей та дорослих, скалічені долі, відчуженні великі території, страшна пам’ять про велике лихо – Чорнобиль.

В народній пам’яті назавжди залишатиметься страшна катастрофа на ЧАЕС, яка принесла горе сотням тисяч українських сімей і легендарний прояв людського подвигу ліквідаторів наслідків аварії. Але життя продовжується і нинішнє покоління українців має докласти максимум зусиль для того, щоб оживити цю здавалося б навіки мертву землю.

Відновлення живого світу в умовах діючої радіації необхідне нам як нагадування про борги перед всіма, хто постраждав і страждає донині. Це наш борг перед історією та майбутнім.

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".